Vysoké postele boxspring – spite ako v bavlnke

To, aby ste boli dobre naladený, v práci sa vedeli sústrediť a mali energiu počas celého dňa, dokážete ovplyvniť predovšetkým vy sami. Ak dodržiavate zdravý životný štýl a ste v psychickej pohode, nič vám nebrání, aby ste si užívali každý deň. Je tu však ešte jedna vec, ktorá ovplyvňuje váš každodenný život, a tou je spánok. Kvalita spánku sa veľmi odráža na tom, ako sa budete cítiť na druhý deň, preto ho nepodceňujte a dbajte na to, aby ste spali pravidelne, dostatočne dlho a na kvalitnej posteli.

Dizajnové boxspringové postele od Ferreti. Zdroj: Ferreti.eu
Reklamy

Čo je dôležité pri výbere postele?

V prvom rade by mala byť dostatočne veľká. Ideálne jednolôžko má veľkosť 90 cm x 200 cm a manželská posteľ 180 cm x 200 cm.

Okolo manželskej postele by ste mali mať vždy dostatok miesta, aby ste jej okolie a posteľ samotnú mohli vždy udržiavať v čistote. V posteli trávite až tretinu svojho života, preto myslite na to, že je omnoho dôležitejšia než akýkoľvek iný nábytok. Investujte do svojho zdravia a spite ako v bavlnke.

Čo je boxspring posteľ?

Boxspring postele sú sofistikovaným riešením spánku, ktoré má obľubu hlavne v západných krajinách, ale pomaly si získava priazeň aj v našich končinách.

Od klasických postelí sa líšia predovšetkým svojim vysokým čelom, zvýšenou plochou a unikátnym systémom matracov. Sú to luxusné robustné postele vyrobené prevažne z prvotriednych materiálov.

Tieto masívne postele síce potrebujú viac priestoru, no vďaka svojej pevnej konštrukcii vydržia naozaj veľmi dlho. Výrobcovia boxspringových postelí kladú dôraz predovšetkým na ich funkčnosť a pohodlie.

Spite ako na obláčiku v posteli od Ferreti. Zdroj: Ferreti.eu

Posteľ sa skladá z dvoch matracov uložených na sebe. Spodný matrac je prevažne pružinový alebo taštičkový, aby výborne rozkladal tlak tela a vrchného matraca. Horný matrac sa vyberá podľa individuálnych požiadaviek zákazníka. Táto kombinácia matracov dokáže uspokojiť aj náročných jedincov.

Horný matrac musí dokonale podopierať telo, aby sa nekrivila chrbtica a neboleli vás ráno kĺby a bedrá. Matrace na boxspring posteliach sú dostatočne priedušné, čo ocenia predovšetkým alergici.

V prípade manželských postelí by si partneri mali vyberať horný matrac podľa svojich individuálnych potrieb, pretože každý má inú váhu a iné preferencie.

Boxspring postele sú dostatočne vysoké, čo je ideálne pre ľudí, ktorí majú zo zdravotných dôvodov so vstávaním problémy.

Luxusné postele Ferreti pre náročných

Ak sme už spomínali, pre plnohodnotný deň je potrebný kvalitný spánok. Ak sa chcete na svoj nočný odpočinok naozaj tešiť, spríjemnite si ho luxusnou posteľou.

Postele Ferreti v sebe spájajú kvalitu, nadčasový dizajn a osobitý prístup. Sú vyrobené len z tých najlepších materiálov a netýka sa to len masívnej drevenej konštrukcie, ale aj čalúnenia a matracov. Jednoducho celá posteľ je vyrobená za účelom čo najdlhšej životnosti, ktorá prekvapí každého klienta. Navyše podporíte tuzemského výrobu matracov a postelí, pretože spoločnosť má výrobné priestory v srdci Oravy.

Výrobné priestory v Oravskom Veselom Zdroj: Ferreti.eu

Pokiaľ sa chcete skutočne cítiť ako na obláčiku, môžete si posteľ doplniť ešte o jednu vychytávku, a tou je topper.

Je to vrchný matrac, ktorý zvyšuje vaše pohodlie pri spánku a zároveň je jeho výbornou ochranou. Okrem toho znižuje tlak na jednotlivé časti tela, čím zabraňuje napätiu svalov.

Ak hľadáte kvalitného výrobcu postelí a matracov, spoločnosť Ferreti je výbornou voľbou. Na jednom mieste si zaobstaráte posteľ na mieru vrátane matracov, ktoré vám odborníci zo spoločnosti vyberú podľa vašich individuálnych potrieb. Pri kúpe kompletnej postele od Ferreti si môžete byť istí, že dostanete presne to, čo chcete a potrebujete, a to všetko vyrobené s prvotriednou dôkladnosťou.

Podobné články